www.studiopaznokci.zor.pl

Stylizacja paznokci - Białystok

MANICURE HYBRYDOWY | METAMORFOZA PAZNOKCI | OFERTA |

OFERTA


PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

Jest to zabieg skierowany do kobiet, które mają problemy z naturalnymi paznokciami lub chcących  mieć ładne długie paznokcie. Zabieg ten jest przeznaczony również dla osób które mają dość ciągłego malowania paznokci

Usługa ta polega na przedłużeniu naturalnego łoża płytki paznokciowej na pożądaną przez klientkę długość. Przedłużenie to można wykonać za pomocą tipsów lub szablonu.

Przedłużając paznokcie metodą akrylową istnieją nieograniczone możliwości w zdobieniu paznokci,  które jest dobierane indywidualnie do każdego klienta w zależności od upodobań.

 

 

CAMOUFLAGE FRENCH

Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością. Za pomocą kamuflującego akrylu można przedłużyć naturalną płytkę paznokcia, a także zakamuflować wszystkie przebarwienia na płytce, wynikające z różnych uszkodzeń mechanicznych, braku witamin, itd. Paznokcie po zabiegu wyglądają bardzo naturalnie i estetycznie. Zabieg ten jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, a klasyczny frencz zawsze nie zależnie od okazji dodaje uroku i pasuje do każdego stroju.  Szczególnie jest polecany Paniom obgryzającym paznokcie gdyż za pomocą kamuflażu możemy zrekonstruować obgryzioną płytkę paznokcia.

 

 

UZUPEŁNIENIE, KOREKTA I ODNOWA PAZNOKCI

Uzupełnienie to usługa, która polega na uzupełnieniu powstałego w okolicy wałów paznokciowych odrostu. Paznokcie zostają skrócone do pożądanej długości  i zostaje usunięte ok 30% starej masy. Następnie dokładamy masę w miejscu odrostu i powtórnie nakładamy żel nabłyszczający.
Korekta natomiast to odświeżenie paznokci polegające na usunięciu śladowej ilości powietrza, odsunięciu skórek i ponownym nałożeniu żelu nabłyszczającego.
Odnowę paznokci wykonujemy w zależności od potrzeb, zazwyczaj po ok. 4 tygodniach po zrobieniu paznokci. Odnowa polega na śiągnięciu ok 80% całej masy i pozostawiając jedynie ich szkielet. Przygotowujemy paznokcie do nałożenia nowej masy i nowego wzoru.


UTWARDZENIE NATURALNEJ PŁYTKI

Usługa ta polega na nałożeniu masy akrylowej na naturalna płytkę paznokcia w celu jej utwardzenia. Możemy też trwale ozdobić paznokcie bez konieczności przedłużania ich.
MANICURE

biologiczny, klasyczny, french
To zabieg pielęgnacyjny naturalnej płytki paznokcia. Polega on na oczyszczeniu paznokci ze skórek, opiłowaniu na pożądany kształt oraz ich wypolerowaniu lub pomalowaniu. W przypadku manicuru biologicznego skórki usuwane są za pomocą specjalnych płynów zmiękczających bez użycia metalowych narzędzi. Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które mają bardzo delikatne skórki i nie ma potrzeby ich wycinania. Niestety przy większej ilości zrogowaciałego naskórka  metoda ta nie jest wystarczająca i należy wykonać manicure klasyczny.

MANICURE SPA


To zabieg zapewniający kompleksową pielęgnację dłoni i paznokci połączony z kąpielą parafinową. Wykonywany jest dokładny peeling dłoni połączony z masażem, po czym nakładana jest specjalna maska, która nawilża i odżywia skórę dłoni. Paznokciom nadaję się odpowiedni kształt a skórki usówane są za pomocą specjalnego żelu. Na koniec wmasowujemy krem odpowiedni do rodzaju skóry.


MANICURE / PEDICURE HYBRYDOWY 

To innowacyjna i najnowsza formuła dla osób ceniących sobie wygodę i czas.  Manicure / pedicure hybrydowy pozostawia na paznokciach piękny, lśniący, odporny na zniszczenia - ałkowicie bez skazy  przez całe 14 dni (i dłużej) kolor. Produkt usuwa się w salonie - łatwo, szybko i bezpiecznie przy pomocy specjalnych preparatów.  Trwały lakier jest odporny na zmywacz do paznokci. Zalety lakierów hybrydowych:
* nakładany jest jak lakier do paznokci, wytrzymały jak żel
* kolor utrzymuje się do 3 tygodni
* kolor nie blednie, nie matowieje, nie ściera się i nie odpryskuje
* nie niszczy i nie obciąża naturalnej płytki paznokcia,wysycha w ciągu 2 minut
* łatwy do usunięcia, bez piłowania i zrywania
* idealny na dłuższe wyjazdy, imprezy okolicznościowe

         


PEDICURE

biologiczny, klasycny ,french
Jest to rodzaj zabiegu, w którym skupiamy się na opracowaniu paznokci u stóp, skórek oraz całej powierzchni podeszwy. Zrogowaciały naskórek usuwany jest frezarką za pomocą specjalnego freza, dzięki czemu skóra pozostaje gładka, a tkanki nienaruszone. Pedicure kosmetyczny to standardowy zabieg, który wykonywany regularnie przynosi rewelacyjne i trwałe efekty.


  
PEDICURE SPA


Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp, następnie usuwany jest nadmiar zrogowaciałego naskórka, podcina paznokcie nadając im odpowiedni kształt, zmiękcza skórki specjalnym żelem i odsówa drewnianym patyczkiem . wykonuje się dokladny peeling stóp połączony z masażem i nakłada maskę, która nawilża i wygładza skórę stóp. Na koniec wmasowuje się krem w zależności od potrzeb skóry, który zapobiega nadmiernemu wydzielaniu potu i pozostawia stopy z długotrwałym uczuciem świeżości.


 

 


 AKRYL NA STOPACH

To usługa , której poddawane są paznokcie u stóp. Polega ona na usunięciu bądź odsunięciu skórek i opiłowaniu paznokci na pożądaną długość i odpowiedni kształt. Stylizacja paznokci wykonywana jest za pomocą akrylu dzięki czemu klientka może cieszyć się pięknie wyglądającymi stopami przez długi czas.

       
 

ZDOBIENIE PAZNOKCI

Usługa ta polega na przygotowaniu paznokci, wybraniu odpowiedniej stylizacji paznokci i dobraniu odpowiedniego zdobienia, indywidualnie, w zależności od upodobań do każdej klientki.
Zdobienia paznokci wykonywane są za pomocą akrylu - zdobienia 3D, farbek akrylowych, lakierów i ozdób m.in. brokatów, hologramow, folii itp. 


Tagi: Paznokcie akrylowe Białystok, Paznokcie akrylowe french Białystok, Uzupełnienie paznokci akrylowych Białystok, Odświeżenie i opiłowanie paznokci akrylowych Białystok, Utwardzenie naturalnych paznokci akrylem Białystok, Utwardzenie naturalnych paznokci akrylem french Białystok, Usunięcie paznokci akrylowych Białystok, Usunięcie paznokci akrylowych przy kolejnym nałożeniu Białystok, Usunięcie paznokci akrylowych + manicure tradycyjny Białystok, Usunięcie paznokci akrylowych + manicure hybrydowy Białystok, Zdobienie paznokci akrylem (1szt) Białystok, Naprawa paznokcia Białystok, Paznokcie akrylowe kolor Białystok, Manicure tradycyjny Białystok, Manicure tradycyjny z pomalowaniem paznokci Białystok, Manicure tradycyjny z pomalowaniem paznokci french Białystok, Manicure biologiczny Białystok, Manicure biologiczny z pomalowaniem paznokci Białystok, Manicure biologiczny z pomalowaniem paznokci french Białystok, Manicure spa Białystok, Manicure spa z pomalowaniem paznokci Białystok, Manicure spa z pomalowaniem paznokci french Białystok, Manicure hybrydowy Białystok, Manicure hybrydowy french Białystok, Pomalowanie paznokci lakierożelem hybrydowym Białystok, Usunięcie lakierożelu Białystok, Usunięcie lakierożelu przy następnym nałożeniu Białystok, Pomalowanie paznokci na jeden kolor Białystok, Pomalowanie paznokci french Białystok, Zdobienie paznokci lakierami (1szt) Białystok, Zmycie lakieru Białystok, Zabieg parafinowy na dłonie Białystok, Pedicure tradycyjny / frezarkowy Białystok, Pedicure tradycyjny / frezarkowy z pomalowaniem paznokci Białystok, Pedicure tradycyjny / frezarkowy z pomalowaniem paznokci french Białystok, Pedicure spa Białystok, Pedicure spa z pomalowaniem paznokci Białystok, Pedicure spa z pomalowaniem paznokci french Białystok, Pedicure hybrydowy Białystok, Pedicure hybrydowy french Białystok, Pomalowanie paznokci na stopach lakierożelem hybrydowym Białystok, Paznokcie akrylowe clear na stopy Białystok, Paznokcie akrylowe na stopy french Białystok, Stylizacja paznokci Białystok
Strona jest częscia serwisu: www.moja-kosmetyczka.pl, Polityka prywatnosci